KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14278067
nr 1427 8067
Oljemålningar
2 st. Monogramsignerade, SW, kor. Olja på pannå, 13x17, yttermått inklusive ram: 33x37 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:48:24
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
ABC-flickor (Lisa Larson)